Dnes testování, zítra očkování! Evropská unie se spojuje s Billem Gatesem: “Vyrobíme miliardy dávek vakcíny proti COVID-19!” Ursula von der Leyenová: “Evropa jde do toho!” Karanténa ještě rok?

Probíhající testování na území České republiky můžeme chápat jako na test na povinnou vakcinaci, která se na nás řítí. Vše nasvědčuje tomu, že svět bude ochromen karanténou nejméně ještě rok. Šéfka Evropské komise Ursula von der Leyenová včera vyjádřila nadšený souhlas ze záměrem Billa Gatese očkovat 7 miliard lidí.Bill Gates: “Vedlejší příznaky bude mít nejvýše jeden z 10 tisíc”. Stručný výpočet: Ze 7 miliard to je jenom “700 tisíc očkovaných”.

“Evropa se nesmí držet zpátky! Evropská unie přispěje ze všech sil k vytvoření a celosvětové nasazení vakcíny,” uvedla včera Ursula von der Leyenová a svolala na 4. května dárcovskou konferenci.


Čtěte též: Americký Mengele: Kdo je muž, který stál za všemi epidemiemi poslední 40 let


Ursula: Evropa jde do toho!

Nadace Bill & Melinda Gatesová včera vyzvala k celosvětové spolupráci s cílem připravit vakcíny COVID-19 pro 7 miliard lidí. Současně poslala dalších 150 milionů dolarů na vývoj vakcíny.


Čtěte též: Brutální zásah policie v Berlíně proti těm, kteří volali: COVID-19 je lež!”


Šéfka Evropské unie Unie Ursula von der Leyenová nadšeně souhlasí a slibuje zapojení celé Evropy. Její prioritou však stále zůstává New green deal, tedy Evropa podle vize aktivistky Grety.


Čtěte též: Proč chce Bill Gates očkovat celou planetu.


Střet zájmů Billa Gatese

Bývalý generální ředitel společnosti Microsoft přitom v jasném střetu zájmů, protože bude mít finanční podíl na jakékoli vakcíně zavedené jako řešení pro koronaviru.
Globální aliance pro vakcíny a imunizaci (GAVI), založená Billem Gatesem v roce 2000, má silné vazby na CDC, UNICEF, Světovou zdravotnickou organizaci (WHO) a několik významných výrobců vakcín proti COVID.

Vakcína, která Gatesovi nepatří, nemá šanci projít.


Čtěte též: Rakve bez těl, prázdné nemocnice. Kam znizely oběti COVID-19?


Dům na pláži

Bill Gates nemá sebemenší pochybnosti, že mu jeho plán nevyjde. Úterý Wall Street Journal informoval, že Gates a jeho manželka Melinda zakoupili letovisko na pláži v Kalifornii v hodnotě 47 milionů dolarů.


Nový dům Billa Gatese za 47 milionů dolarůPozemek a obří vilou s 20 pokoji a třemi koupelnami o rozloze 5 800 čtverečních stop je údajně „jedním z největších obchodů zaznamenaných v této oblasti“.


Čtěte též: Rockevellerova nadace předpověděla virus už v roce 2010.


Vakcína už je dávno hotová?

Vakcína je údajně ve fázi testování, ale podle některých pozorovatelů je již dávno hotová. Bill Gates se jen snaží vyvolat dojem kolektivní spolupráce na jejím vývoji.

“Musí existovat mezinárodní skupina odborníků, zemí a společností, která se bude věnovat vakcínám, kteří mají nejslibnější a urychleně připravit jejich výrobu,” uvedl Gates. Čína i USA musí být součástí společného úsilí, stejně jako Světová zdravotnická organizace (WHO).

Čtěte též: Pět špičkových českých lékařů varuje před zkreslováním statistik “přímé smrti s koronavirem”.

„Světová zdravotnická organizace WHO je pro nás samozřejmě velmi silným a spolehlivým partnerem,“ sdělil Gates, s tím, že jeho po USA druhým největším zdrojem financování WHO.
Válka o vládu nad světem

Před pár dny však americký prezident Donald Trump prohlásil, že přestane WHO financovat, a že její roli v pandemii považuje za totální selhání.


Čtěte též: Bez vakcinace nedostanete práci?


Trump navíc nechává vyšetřovat vrchního virologa Anthony Fauciho, který stál se všemi údajnými pandemie posledních 40 let. Fauci je těsně napojen na Gatesovu nadaci a Gates ho opakovaně chválí, že “dělá dobrou práci”.


Karanténa ještě rok?

„Jednu nebo více úspěšných vakcín bude možné za 12 až 18 měsíců. Dokud nebude vakcína, nebude návrat k normálu,“ uvedl Gates. “Neexistují žádné dramatické způsoby, jak to zkrátit.”


Zdroje: Science Alert, Infowars


close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh