Smrt školačky (†13) v roušce ve školním autobuse. Udusila se? Úřady tají příčinu smrti, probíhá již druhá pitva.

Třináctiletá školačka byla na cestě domů školním autobusem se svými 32 spolužáky, když se náhle zhroutila. Těsně předtím si prý strhla rouška a začala se dusit. Zatímco se o spolužáky staral dobrovolný hasičský sbor, záchranáři poskytli dívce lékařskou péči. Tam žákyně zemřela.
Úřady dosud nezveřejnily výsledky pitvy, přestože došlo k události již 7. září. Z nemocnice v Karlsruhe, kde je tělo zesnulé dívky, nepřicházejí žádná oficiální prohlášení. Byla zadána již druhá pitva, jejíž výsledek dosud také není k dispozici.


Roušky dusí děti

V České republice dosud nebyl (od 1. září) zaznamenán případ úmrtí dítěte ve škole. Děti na druhém stupni musí nosit roušky, jde o mimořádně kruté opatření, které nemá oporu v datech.


Množí se případy obrovských problémů dětí. Děti se dusí, mají psychické problémy, hrozí dlouhodobé poškození mozku.


Podle odborníků je jen otázkou času, kdy k podobnému případu úmrtí dojde také u nás. Tlak na děti je enormní, v podstatě jde o celoživotní trauma.loading…

Sílí obavy, že by úmrtí dívky mohlo být v přímém souvislosti s příkazem vlády, aby děti na druhé stupni nosili roušku. Bylo již opakovaně prokázáno, že hodnoty CO2 pod rouškami překračují zákonem povolené mezní hodnoty – a jsou proto pravděpodobně škodlivé.


Není žádná pandemie

Navzdory drastickým opatřením vláda a především mininistr zdravotnictví Roman Prymula dosud nepřinesli žádný důkaz, že je pandemie.Podle všech dostupných údajů, ať už statistických nebo odborných, současná situace nedosahuje ani stavu sezónní chřipky. Situace jeví rysy velkého byznysu s vakcínami, kvůli kterému umírají lidé.


Občané podepisují petici proti vládním opatřením. Za tři ji ji podepslao více než 50 tisíc lidí. Podepište ZDE

PETICE + Otevřený dopis lékařů vládě a médiím


Zdroj: Wochenblick

close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh