Greta má problém: Na Špicberkách se jí zjevil duch a řekl jí pravdu o počasí. Máme její tajný deník. V New Yorku prý straší Mr. Freeze a Barnevernet

Greta Thunberg (16) se plaví na ekologické jachtě do New Yorku na konferenci o klimatu, čímž se dostala mimo pozornost médií, a počasí se zázračně zlepšilo.

Dívka trpí několika psychickými chorobami a podle neověřených zpráv si na ní brousí zuby švédská sociálka, která je prý stejně drsná jako norský Barnevernet. Může to být poslední Gretina jízda.

Přímý přenos zde:

Ještě pár dní a je tam. Pokud nepřijde bouřka.

Žádná Pipi, jde o všechno

Rozhodně však nejde o nějakou taškařici, kterou by bylo možné smést ze stolu tvrzením, že jízdou na jachtě Greta životnímu prostředí spíše škodí. To ani zdaleka.

Zcela mimo (záměrně) je i přístup německých médií, podle kterých je Greta „Pipi dlouhá punčocha ekologie“. To je už přímo odpudivé – a Němci se zde pokoušejí odlákat pozornost.

Greta Thunberg je nástrojem neomarxistů ke zrychlení kola dějin, které se z jejich pohledu točí správným směrem. Jako by bylo vítězství na dosah – ale tak to vypadalo už mnohokrát.

Na druhé straně oceánu na Gretu a jejího otce nebude čekat Barnevernet, ale dav mladých revolucionářů (pod praporem Demokratické strany USA), svolaných médii a facebookem.

Tady jde opravdu o „něco většího“ – a nesouvisí to s počasím.

Počasí se za posledních více než 100 let takřka nezměnilo a funguje zcela nezávisle na člověku, CO2, uhlí, nebo situaci na měnových trzích. Všechno ostatní je jen ideologická náplava. Zdroj: NASA

Z tajného deníku Grety Thurnberg

Někdy v srpnu roku 2019, mezi břehy

“Je to již mnoho dní, co jsme nechali za zády bílé plymouthské útesy a racci nám zamávali sbohem, jak by řekl Andersen.

Nemám ani ponětí, kde teď jsme. Nějaké hlasy mi šeptaly, že na Špicberkách, ale žádné tučňáky jsem neviděla…

Dnes jsem se dostala k tajným dokumentům, které měl táta schované v duté bibli hned vedle rosničky. Našla jsem tam věnec buřtů a graf, podle kterého se za posledních 160 let počasí skoro nezměnilo.

Když jsem to řekla tátovi, vynadal mi, že počasí a klima není totéž. Na nějaké křivce prý nezáleží, i kdyby to měla být přímka. Prý že: “Sláva duze a smrt kysličníku.” Pak mi dal rýžový koláček a nějaké prášky.

Ráno jsme viděli hejno velryb. Jejich těla se o sebe třela a vytvářela elektrické výboje. Blesky se zvedaly nad hladinu a odlétaly někam do Evropy.

Je nás na palubě několik. Já, táta, a pak nějací další lidé, z nichž jeden je prý král. Počet lidí se tu neustále mění, objevují se tu i nějaké ženy, asi sirény. Chvíli s námi pobyl také Mr. Feeze, postava z filmu Batman. Byl na mě velmi hodný a říkal, že všechno vyřeší. Zmiňoval se také o pekle, ale možná jsme mu nerozuměla.

Včera nám během tropické bouře napadaly na palubu stovky létajících ryb. Tatínek jim utrhal křidélka a ušil z nich novou ekologickou plachtu.

Někdy se dívám do brázdy za lodí a přemítám, jestli je počasí také na druhé straně. Jestli jsou i pod hladinou vichřice a sucha. Jestli jsou také na onom světě.”

Mr. Freeze. Co vidí, zmrazí.

Proč právě Greta?

Thunbergova rodina pojmenovává velmi otevřeně „důvod veřejného použití své nemocné dcery“ ve své knize Scény ze srdce, která se jistě brzy dočká českého vydání.

Jejich ideologie je postavena na tvrzení, že „Údajné změny klimatu jsou odrazem právě probíhající společenské krize“.

K té dochází zcela nepochybně.

Otázkou je, jakou souvislost má s počasím.

Zjevně žádnou.

Podle Thunbergových je Klima jakýsi nový bůh a jejich postižená dcera jeho velekněžkou. Bůh, který není ani příčinou, ani důsledkem. Bůh, který prostě je – a když chce, tak posílá vzkazy, které dovedou interpretovat jen vyvolení (Greta).

Faktem zůstává, že Greta (16) je odstrašujícím případem mediálního zneužívání dětí, kterým je implantován názor dospělých. I když – jak pro koho.


Greta: Kněžka neomarxismu

Gretina loď

Greta někdy bývá označována za ženu (například při udílení cen) – což je zdánlivý detail, který je ovšem ve skutečnosti markantem probíhající krize společnosti – zřejmě největší z posledních tisíc let.

Greta je dítě, postižené dítě, které je plně pod kontrolou rodičů (zdánlivě otce, ale ve skutečnosti matky). Stírání hranice mezi dítětem a dospělým, postupné snižování věku zapojování dětí do politiky a věkové hranice, kdy mohou volit – to je podstata právě probíhajícího procesu zatahování zmanipulovaných dětí do genderového (neomarxistického) boje.

Gretina matka ZDE

Lepší příležitost už nebude. Původcem a tahounem této krize (mnohými zvané evoluce) je hnutí neomarxismu, kdy proti sobě nestojí společenské třídy (jako za Marxe), ale muž a žena.

Podle některých filosofických a náboženských směrů tvoří muž a žena jeden celek. Jing a jang. Zde jde o přesný opak.

Pozici Marxovy „dělnické třídy“ zde zaujímá žena, do pozice „zlého kapitalisty” byl odsouzen muž. Jde o klimax zákonů dialektiky (negace – negace, kvantita přerůstá v kvalitu, a jednota a boj protikladů). Bod zlomu, a to ve společensky nejintimnější oblasti, kterou je rodina.

Ideolog neomarxismu Němec Herbert Marcuse. Je autorem premisy tzv. “Jednorozměrného člověka”.

Co je to neomarxismus ZDE


Nový člověk

Dochází k řízenému rozpadu základních prvků, které držely společnost od nepaměti pohromadě – probíhá destrukce tradiční rodiny, ničení dosavadních náboženství a politických struktur. Probíhá agresivní útok na podstatu společnosti. Vrcholí bitva řádu a chaosu.

Děje se tak v důsledku masové politické aktivizace žen a na ni napojenou politizaci pohlaví a sexuální orientace. Co bylo soukromé, stává se veřejným. Soukromé již v podstatě neexistuje.

Před odjezdem. Otec zcela vlevo

Aktivizace žen (pod vlajkou genderu), tvořící hlavní voj neomarxistického hnutí (do kterého spadá mimo jiné i náboženství klimatu, či boj proti etablovaným politickým strukturám), s sebou přinesla nové modely rodiny.

Nové jádro již netvoří „on, ona a ono“, ale jen „ona a ono“, tedy matka a dítě. Jde o jev, který je důsledkem experimentu emancipace, kdy je dítě vychováváno takřka výhradně podle modelů a vzorů matek, stává se jejich kopií, nehledě na to, zda jde o syna nebo dceru.

Tím vzniká tzv. “Nový člověk”, bytost, jakou dějiny dosud nepoznaly.

Toto je Greta Thunberg. Klima je jen záminka.


close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh