EXKLUZIVNĚ! “Jak jsem našel svou ženu a dceru mrtvé”. Unikátní nahrávka výpovědi Petra Kramného (vražda v Egyptě) před soudem. Posuďte sami: Udělal to?

Petr Kramný je bezcitná vraždící zrůda, rozhodl soud a vyměřil mu trest 28 let vězení za vraždu manželky a dcery na dovolené v Egyptě. Soud přísný trest zdůvodnil mimo jiné tím, že činu nelitoval.

Poslechněte si unikátní nahrávku Kramného klíčové výpovědi u soudu ze dne 29. 6. 2015 a posuďte sami. Dosud byla tato nahrávka veřejnosti skrytá. Nyní exkluzivně zde.

Unikátní nahrávka výpovědi Petr Kramného (délka 4 minuty)

Panují vážné pochybnosti, podpořené mnoha novými důkazy, o rozsudku soudkyně Gilové a její nezávislosti na názoru médií. Takřka všechna dostupná fakta svědčí o tom, že jde o jeden z nejhorších justičních omylů za poslední desítky let. Podle mnohých jde dokonce o jeden z největších zločinů.

Je Petr Kramný vrah, nebo oběť? Podle mnohých odborníků, zasvěcených do případu, je Kramný oběť justičního systému. Otec, kterému za záhadných okolností (zřejmě otrava hotelovým jídlem) zemřela na dovolené manželka a dcera, a on jen zázrakem přežil.

Soud se však zabýval jen jedinou verzí tohoto fascinujícího případu.

Soudkyně Renata Gilová v rozsudku: “Neprojevil žádnou lítost, naopak se snažil vinu svést i na usmrcenou Moniku Kramnou.” Kramný je médii a soudem líčen jako bezcitná vraždící zrůda. Vraždy prý pečlivě naplánoval a následně provedl dosud nezjištěným způsobem.

Soudkyně Renata Gilová: “Jde o velmi specifický případ, i tak ovšem měl soud dost důkazů k tomu, aby mohl rozhodnout. Důkazy do sebe zapadají, navazují na sebe a navzájem se doplňují. Obžalovaný není zdaleka první člověk, který byl odsouzen jen na základě nepřímých důkazů.”

Soudkyně Renata Gilová: “Kramný vše v pokoji narafičil, aby to vypadalo jako otrava. Moniku zabil proto, že měl pocit, že není naděje na zlepšení vztahu mezi nimi, bral to jako vlastní selhání a zvolil radikální řešení. Podle soudkyně není vyloučené, že původně chtěl Kramný zvolit takzvanou rozšířenou sebevraždu a zabít se také.”

Soud nijak nezneklidnilo, že neví, jak to údajný pachatel udělal, čím to udělal, proč to udělal, že nejsou žádné důkazy ani svědci.

Soudkyně Renata Gilová: “Obžalovaný měl dost času i prostoru, aby si připravil smrtící nástroj a realizoval i samotný útok, tedy přiložení vodiče na tělo. Znalosti o elektřině a proudu Kramný obecně měl. Na vyhlášení rozsudku nemění nic ani to, že se nepodařilo najít smrtící nástroj.”

Soudkyně Renata Gilová:”Chybí u něj pocit viny. Jen člověk, který je se smrtí blízké osoby vyrovnán dříve, než nastane, se netrápí výčitkami svědomí, což odpovídá chování obžalovaného po inkriminované události.”

Petr Kramný si podal dne 30. 7. 2018 žádost o obnovu řízení ve své věci. Spolek Šalamoun, který bouje o právo Petra Kramného na spravedlivý proces, že skutek, za který je Petr Kramný odsouzen se nestal. Obhajoba má tak silné argumenty, které za 25 let činnosti Spolku Šalamoun nepamatujeme.

close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh