“Koronavirus je největší podvod, jaký kdy byl spáchán na nic netušící veřejnosti,“ říká špičkový patolog, jehož firma obchoduje s testy PCR. “Testy nevypovídají o ničem, jen budí hysterii. Musí to okamžitě skončit.”

Světově uznávaný patolog Dr. Roger Hodkinson řekl vládním úředníkům v kanadské Albertě během konferenčního hovoru, že současná krize s koronaviry je „největším podvodem, jaký kdy byl spáchán na nic netušící veřejnosti“.
Dr. Roger Hodkinson je světově uznávaný specialista na patologii a virologii

Dr. Roger Hodkinson v nahrávce.

Dr. Roger Hodkinson je také odborníkem na virologii, je generálním ředitelem biotechnologické společnosti, která analyzuje testy COVID.

“Existuje naprosto nepodložená veřejná hysterie vyvolaná médii a politiky. Je to pobuřující, jedná se o největší podvod, jaký kdy byl spáchán na nic netušící veřejnosti,” řekl Hodkinson.


“Kromě ochrany starších zranitelnějších osob nelze udělat nic pro zastavení šíření viru. Pro celou situaci je charakteristická politika, zneužívající medicínu. Je to velmi nebezpečná hra,” uvedl Dr. Hodkikson.


loading…

Roušky jsou na nic

“Sociální distancování, tedy odstupy lidé od sebe, jsou zcela zbytečné. COVID se šíří aerosoly, které cestují až přibližně 30 metrů,“ uvedl Dr. Hodkinson a vyzval k okamžitému otevření společnosti, aby se zabránilo ekonomickým škodám.


Dr. Hodkinson také označil za zcela zbytečné povinné nošení roušek.


“Roušky jsou naprosto k ničemu. Neexistuje žádný důkazní základ pro jejich účinnost, “ řekl.


“Papírové a látkové roušky pouze a jednoduše signalizují jakousi ctnost. Je ale smutní vidět ty nešťastné lidi jak chodí lumíci, kteří poslouchají bez jakékoli znalostní základny, aby si nasadili roušku na obličej. “


loading…

Je to jen horší chřipka

Lékař také kritizoval nespolehlivost testů PCR. Poznamenal, že “pozitivní výsledky testů neznamenají klinickou infekci. Všechny testy by se měly zastavit, protože falešná čísla vyvolávají veřejnou hysterii”.


Čtěte též: Docent MUDr. Balík: “Tady žádná pandemie nikdy nebyla.” Média šíří paniku, lidé umírají na jiné, závažnější nemoci. “Nyní máme na celou republiku pouhých 25 vážně nemocných pacientů.”

Dr. Hodkinson uvedl, že riziko úmrtí v provincii Alberta pro lidi ve věku do 65 let bylo jedno ze tří set tisíc. “Je zcela pobuřující uzavřít společnost kvůli něčemu, co je jen další špatná chřipka.”

“Jsem naprosto pobouřen, že to dosáhlo této děsivé úrovně. Zítra by se to mělo zastavit,” uzavřel doktor Hodkinson.
V této době cenzury sociálních sítí je nutno zůstat v přímém kontaktu
close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh