Komentář: “Vyhlaste 15. březen nejčernějším památným dnem novodobé národní historie!” – Stanislav Novotný

Stanislav Novotný

Česká republika si bude v letošním roce poprvé připomínat 21. srpen jako Den památky obětí invaze v roce 1968. Nový památný den totiž v loňském roce odsouhlasily obě komory parlamentu.


Tragické následky souboje dvou komunistických skupin, které společnou stupiditou uvrhly národ do dalšího dvacetiletého bezčasí, tak najdou své memento v kalendáři.


Hitler shlíží z okna Pražského hradu na “svou” Prahu. Přijel 15. března 1939. II. světová válka rozpoutaná Německem připravila o život 72 milionů lidí, z toho 365 tisíc Čechoslováků. Měl to být německý pokus o novou, lepší Evropu.

Hledání ztraceného času: Tenkrát 15. března. Okupace Československa. Den, kdy k nám vtrhla německá vojska. Video 18 minut. Podívejte se.

Proč se však mlčí o 15. březnu 1939? Dnes uplynulo 81 let od počátku německé hrůzovlády v Čechách, na Moravě a ve Slezsku. 81 let od předehry k satanistickým orgiím ve všech koutech Evropy.

V médiích je prakticky ticho. A v kalendáři? Běžné datum bez vykřičníků.


Protektorát Čechy a Morava. 15. března 1939 – 9. května 1945Němečtí vojáci na Pražském hradě

Je Hitler gentleman?

Od Knihovny Václava Havla přes Bakalovy hlásné trouby až po veřejnoprávní média slyšíme stále častěji, že za 2. světovou válku mohou Rusové a naznačuje se, že nacisté vlastně bojovali záslužně proti bolševikům.


Říšský protektor Reinhard Heydrich si prohlíží české korunovační klenoty. Vedle něj vpravo prezident Hácha.Není zjevně daleko doba, kdy některý z mudrlantů (nejlépe starý přeběhlý skunk Štětinova kalibru) označí Hitlera za gentlemana. Zlehčuje se tak nejen válečná vina nacistického Německa, ale na podstavce pro hrdiny už lezou i osoby odpovědné za hromadné válečné zločiny.


Němečtí vojáci na Karlově mostě

Sleduj tok peněz

O co tady ve skutečnosti jde? No přece o majetky, peníze a moc. To lze dosti snadno vyčíst z chování některých německých politiků, představitelů Sudetoněmeckého landsmanšaftu a z chování páté kolony u nás.


Němečtí vojáci na Václavském náměstí

Německý ministr vnitra Horst Seehofer tlačí na zrušení Benešových dekretů a zde souhlasně bučí celé stádo Němci sponzorovaných figur a figurek.


Gestapo (Geheime Staatspolizei)

My na jedné straně neusilujeme o vyplacení náhrad za nesmírné škody způsobné naší zemi Třetí říší, ale na německé straně roste chuť po navrácení právem zabraného majetku. Roste opět chuť po zvětšení německého prostoru!


Mrtvá těla statečných parašutistů (atentát na Heydricha)

Dekadentní Německo

Chování Německa je Evropě již dlouho nebezpečné. Německo prakticky hraje prim v dekadentní Evropské unii, kde prosazuje sobeckou a anticivilizační politiku. Německá migrační, fiskální, bezpečnostní a kolonizační politika potřebuje nutně přistřihnout křidélka.


Vážení i nevážení politici, seberte v sobě alespoň trochu hrdosti a odvahy a učiňte dnešní den dnem památným. Orámujte jej černě a s patřičným komentářem jej připomeňte vlastním i cizím.

Sdělte tím malým gestem, že jsme, i přes veškeré přepisování dějin, paměť neztratili a že bychom si neradi dějiny zopakovali.

Stanislav Novotný
bývalý policejní prezident
a současný předseda

Asociace nezávislých médiíclose
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh