Ivanka nebude sedět v koutě! Ivanka Trumpová (37) se na summitu G20 mísila do debaty britské premiérky a francouzského prezidenta. Takhle to dopadlo

Krása žertovných koláží. Dcera amerického prezidenta Donalda Trumpa a české lyžařky Ivany Zelníčkové se pokusila využít svůj šarm mezi suchary na G20 v japonské Osace. Dopadlo to katastrofálně.

Na web proskočilo toto video ze summitu zemí G20, na němž se Ivanka snaží včlenit do konverzace mezi britskou premiérkou Theresou Mayovou, kanadským premiérem Justinem Trudeauem, prezidentem Francie Emmanuelem Macronem a šéfkou Mezinárodního měnového fondu Christine Lagardeovou.

Video ze summitu G20 ze dne 30. 6. 2019

Na Twitteru se záhy strhla lavina s hashtagem #unwantedivanka (nežádoucí Ivanka). Grafici portálu Höppner.cz a spřátelené redakce Argumenty a fakta krátce zasedli a přispěli svou troškou do mlýna.

Ivana Trump diskutuje se Stevem Jobsem a Billem Gatesem o budoucnosti internetu (v roce 1995). Žertovná koláž arfa.cz

Jako hlavní foto k tomuto článku jsme ale použili převzatou koláž, protože se nám ji nepodařilo překonat, byť to bylo o fous (ta s Jobsem a Gatesem).

Ivanka Trump na Měsíci v roce 1969. Žertovná koláž arfa.cz

Ivanka absolvovala podnikatelskou školu Wharton School na Pensylvánské univerzitě, kde získala titul bakalářky ekonomie. Jejím manželem je majitel týdeníku The New York Observer, Jared Kushner, kvůli kterému konvertovala k judaismu. Mají tři děti.

Ivanka při svačí s dělníky na New Yorkem. Žertovná koláž Twitter

Ivanka plynně hovoří anglicky a francouzsky, z češtiny (rodného jazyka matky) však na rozdíl od svého staršího bratra Donalda ml. ovládá pouze základy.

Ivanka hlídá záda Martinovi Lutherovi Kingovi v roce 1967. Žertovná koláž Twitter

close
Arfa.cz: Aby ti už neunikl žádný příběh